Par mums

Max Cool SIA

K.Ulmaņa gatve 2, Rīga, LV-1004, Latvija

Dibināts: 1999.gada 7.maijā

Web: www.maxcool.lv

e-pasts: maxcool@maxcool.lv

Max Cool nodarbojas ar komerciālo un industriālo saldēšanas iekārtu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, siltuma sūkņu, mitrināšanas iekārtu, komplektējošo izstrādājumu, rezerves daļu un ikdienas apkopes darbam nepieciešamo materiālu tirdzniecību, kā arī veic aukstuma apgādes, gaisa kondicionēšanas jaudu aprēķinus un projektēšanas darbus. Mēs piedāvājam tirgū patērētājiem un apkārtējai videi draudzīgus produktus, kas tiek izmantoti saldēšanas iekārtās, gaisa kondicionēšanas iekārtās un siltuma sūkņos, apvienojumā ar vislabāko iespējamo pakalpojumu un tehnisko atbalstu. Piedāvājam tehniski novatoriskus, videi draudzīgus risinājumus kas var palīdzēt samazināt Jūsu izmaksas, ievērojot visaugstākos standartus attiecībā uz piegādes un pakalpojumu uzticamību. MAX COOL Jums piedāvās spēcīgu „zīmolu” izstrādājumus un produktu klāsta daudzveidību. Arvien jauni kompānijas piedāvātie izstrādājumi ļauj samazināt ikgadējos izdevumus aukstuma nodrošināšanai, gaisa kondicionēšanai un apkurei.

Par mums

Uzņēmums ir BEIJER REF grupas sastāvā un veiksmīgi strādā Latvijas tirgū, jau 19 gadus.

BEIJER REF – ir grupa, kuras sastāvā ir saldēšanas, kondicionēšanas iekārtu tirgotāji un ražotāji 26 valstīs visā Eiropā, kā arī Dienvidāfrikā un Austrālijā. BEIJER REF ir lielākais piegādātājs Eiropā komerciālajam un industriālajam saldēšanas iekārtu aprīkojumam, un gaisa kondicionēšanas aprīkojumam. 

Esot BEIJER REF grupas sastāvā MAX COOL spēj piedāvāt produkciju plašā diapazonā.             Produkta diapazons iekļauj spēcīgus zīmolus no ražotājiem visā pasaulē. 

Būsim priecīgi redzēt arī Jūs MAX COOL SIA klientu lokā.-