Par mums

MAX COOL SIA ir dibināts 1999.gada 7.maijā.

Uzņēmums ir BEIJER REF grupas sastāvā un veiksmīgi strādā Latvijas tirgū.

BEIJER REF – grupa, kurā sastāv saldēšanas, kondicionēšanas iekārtu tirgotāji un ražotāji 26 valstīs visā Eiropā, kā arī Dienvidāfrikā. BEIJER REF ir lielākais piegādātājs Eiropā komerciālajam un industriālajam saldēšanas iekārtu aprīkojumam, un gaisa kondicionēšanas aprīkojumam.

Uzņēmums nodarbojas ar komerciālo un industriālo saldēšanas iekārtu, gaisa kondicionēšanas iekārtu, siltuma sūkņu, komplektējošo izstrādājumu, rezerves daļu un ikdienas darbam nepieciešamo materiālu tirdzniecību, kā arī veic aukstuma apgādes aprēķinus un projektus.

MAX COOL savu sadarbību veido ar montāžas firmām, speciālistiem šajā jomā, kas uzstāda un apkalpo iekārtas patērētājiem, kā arī ar uzņēmumiem, lai projektētu dažādas aukstuma sistēmas un apgādātu tās ar visu nepieciešamo sekmīgai darbībai. Noliktavā ir pieejams plašs preču klāsts un tas mainās atbilstoši progresīvajām tendencēm šajā jomā un arī ievērojot pašreizējo pieprasījumu.

Mēs piedāvājam tirgū patērētājiem un apkārtējai videi draudzīgus produktus, kas tiek izmantoti saldēšanas iekārtās, gaisa kondicionēšanas iekārtās un siltuma sūkņos, apvienojumā ar vislabāko iespējamo pakalpojumu un tehnisko atbalstu. Mēs piedāvājam tehniski novatoriskus, videi draudzīgus risinājumus un tas var palīdzēt samazināt jūsu izmaksas, ievērojot visaugstākos standartus attiecībā uz piegādes un pakalpojumu uzticamību.

Esot BEIJER REF grupas sastāvā MAX COOL spēj piedāvāt produkciju plašā diapazonā - vairāk kā 40.000 izstrādājumi - kuri nodrošina mūs ar izcilu spēju apkalpot mūsu klientus. Produkta diapazons iekļauj spēcīgus zīmolus no ražotājiem visā pasaulē.

MAX COOL arī turpmāk piedāvās spēcīgu „zīmolu” izstrādājumus un produktu klāsta daudzveidību. Arvien jauni kompānijas piedāvātie izstrādājumi ļauj samazināt ikgadējos izdevumus aukstuma nodrošināšanai, kā arī drošākas sistēmas attieksmē uz apkārtējo vidi.

Būsim priecīgi redzēt arī Jūs MAX COOL SIA klientu lokā.